سه شنبه , ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

درباره ما – ارتباط با ما

با خرید مقنعه طرح دار|خرید اینترنتی مقنعه طرح دار شیک و متفاوت بشوید !!!

با سلام خدمت شما عزیز گرامی که در فروشگاه پستچی ۲۴  ( تولیدی مقنعه های طرح دار برازنده ) میهمان هستید.تولیدی مقنعه های طرح دار برازنده با هدف تنوع و زیبایی در پوشش ساده مقنعه بوجود آمده است و می خواهد شوق سر کردن مقنعه را با تولید مقنعه های طرح دار زیبا و شیک و مقنعه های نوار دار و تل دار برای کسانی که مقنعه سر می کنند را بوجود آورد .در زیر نمونه ای از نظریات مشتریان و خریدان مقنعه های طرح دار و نوار دوزی شده را برای شما گردآوری کردیم که برخی از خریدارن سالیان سال است که از ما خرید می کنند و راضی هستند .شعار فروشگاه پستچی ۲۴ و تولیدی مقنعه های طرح دار برازنده  :  ” هدف ما یکبار خرید نیست … ”

۹۰ درصد مشتریان راضی افتخار ماست

می توانید نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود را در مورد هر چیزی آخر هر مطلب در قسمت پاسخ دهید ، بنویسید و ارسال کنید در سایت نمایش دادده می شود .اگر تلفن دفتر پاسخگو نبود می توانید در هر ساعت از شبانه روز پیامک نمایید و جواب بگیرید  ۱۰۰۰۲۶۳۲۵۴۸۳۵۹  – ۰۹۱۹۷۰۷۸۹۵۳ شماره تماس : لطفا در ساعات اداری تماس بگیرید : ۰۲۶۳۲۵۴۸۳۵۹ .از ۱۰ صبح تا ۴ بعد از ظهر (پنج شنبه و جمعه ها دفتر تعطیل می باشد )

Email : parsdokan@yahoo.com

می توانید با شماره ۰۹۱۹۷۰۷۸۹۵۳ فقط در تلگرام پیام بدهید و جواب بگیرید ( می توانید پیامک بزنید و جواب بگیرید )جهت خرید مقنعه کلمه خرید مقنعه را  به ۱۰۰۰۲۶۳۲۵۴۸۳۵۹ پیامک نمایید با شما تماس گرفته می شود.

مشخصات و نوع کالاهایی که در این سایت ارائه می گردد :

۱ – فعلا شامل فروش مقنعه طرح دار و نوار دار  می باشد

۲ – جنس تمامی مقنعه های طرح دار بروجرد می باشد.

۳ – طرح های ارائه شده شامل طرح های زیبا و پرطرفدار است و برخی طرحها الهام گرفته شده از طرح های اسلامی و ایرانی است.

اگر تعداد مقنعه ای که میخواهید بالای ۱۰۰ عدد به بالا باشد می توانید طرح پیشنهادی خود را ارائه دهید تا برای شما چاپ شود.

۴ – نوع کار جاپ بر روی پارچه می باشد و نوع چاپ توسط بهترین و مجهزترین دستگاههای چاپ انجام می شود

۵ – این مقنعه های طرح دار قابل شستشو بود و به هیچ وجه رنگ طرح پاک نمی شود در غیر اینصورت هزینه کالا و هزینه پست به شما بازگردانده می شود

۶ – با پیام دادن به شماره ۰۹۱۹۷۰۷۸۹۵۳ در تلگرام درخواست دهید تا عضو کانال مقنعه های طرح دار برازنده شوید تا از اطلاع رسانی و تخفیف ها مطلع گردید .

۷ – برای درج سفارش می توانید با شماره ما تماس بگیرید و یا ثبت سفارش در سایت نمایید.

۸ – اگر دسترسی به اینترنت ندارید و یا ثبت سفارش برای شما مشکل است به سامانه ۱۰۰۰۲۶۳۲۵۴۸۳۵۹ کلمه خرید مقنعه را پیامک کنید  یا به شماره ۰۹۱۹۷۰۷۸۹۵۳ در تلگرام پیام دهید تا بتوانید عضو کانال ما بشوید .

تعدار شمارهایی که پیامک میدهند زیاد می باشد.ممکن است مدت تماس با شما از یک ساعت بعد از ارسال پیامکتان تا تا ۳ روز طول بکشد.

۹ – طرح ها و عکسهایی که مشاهده می کنید مربوط به تولیدی برازنده هست .

۱۰ . اگر شکایت و انتقادی در هر موردی دارید از مرحله تماس تلفنی با شما تا رسیدن بسته به دستتان و مشاهده محصول ما می توانید نظرات خود را در بخش ارسال دیدگاه بنویسید در سایت نمایش داده خواهد شد

هدف ما یکبار خرید نیست ….

برای دیدن مدل ها و طرح های مقنعه های طرح دار فروشگاه پستچی ۲۴ ( خرید مقنعه های برازنده ) کلیک کنید

مقنعه طرحدار

پستچی 24 را
دوست دارید
امتیاز دهید